1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Разлика меѓу D-Link 360T и D-Link 360R

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Alexandar, 27 oктомври 2009.

 1. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Ме интересира разликата во перформанси меѓу овие два модема, освен web interface. Барав нешто на интернет, али слабо најдов информации, па ако некој знае нешто повеќе би било добро да каже.
   
 2. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  Мислам дека Т моделот има ограничена download брзина од 4 MBps IMHO.
   
Слични теми
 1. burglar
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  7,088
 2. sdarko
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,473
Вчитување...

Сподели

Вчитување...