Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Различна Canon, DJI, Godox опрема

Статус
Затворена за нови мислења.

sneakysquid

Intern
9 јануари 2022
1
9
sneakysquid додаде нов оглас:

Различна Canon, DJI, Godox опрема - Проценка

Барам проценка за следната опрема:

Canon 6D DSLR - На 400к е променета завеса
Canon M50 + 15-45mm f/3.5 - 6.3 IS STM
Viltrox Speedbooster Mount Adapter EF-EOS M2 0.71x
Canon 85mm f/1.8 USM - Има траги на користење и носен на сервис од моја страна промените стопери и мотор.
Canon 50mm f/1.8 STM -
Tamron 28-75mm f/2.8 Macro -
Yonguno Wireless Flash Trigger Transicver YN-622C E-TTL -
Godox Reflector 5in1 80cm -
Godox Light Stand 304 -
Godox Softbox SPUV40x40 S type bracket + bag
Godox...

Видете го целиот оглас...
 

smole

Unbeatable
18 април 2007
3.821
4.489
Поради вакви ликови форумов губи доверба. Ете зошто беше добро правилото да не може да се огласува без 50 поста. But 1337.

Несудениов продавач има 0 поста. 0!
 

Иванчо

On your way to fame
22 мај 2013
420
618
Resen, Resen, Macedonia
Поради вакви ликови форумов губи доверба. Ете зошто беше добро правилото да не може да се огласува без 50 поста. But 1337.

Несудениов продавач има 0 поста. 0!
Синоќа му пишав на Вибер, заинтресиран бев за скоро цела годокс опрема, чекав уште точна марка на light stikovite... денеска му пишав, кога ќе си слободен да се слушниме, за да договориме за праќање, нема одговор.... сега го читам ова овде.... лошо едноставно, без лична навреда за Андреј
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.263
32.103
roka.mk
За истото имав пишано 10 мин по објавата на огласот, ама џабе :)
Синоќа му пишав на Вибер, заинтресиран бев за скоро цела годокс опрема, чекав уште точна марка на light stikovite... денеска му пишав, кога ќе си слободен да се слушниме, за да договориме за праќање, нема одговор.... сега го читам ова овде.... лошо едноставно, без лична навреда за Андреј
 
Последна промена:

sneakysquid

Intern
9 јануари 2022
1
9
Се извинувам до недоразбирањето и шо не бев јасен зашо ја повелклувам од моја страна. Ја продадов надвор од форумот. За возврат имате по 20 принт фотографии сите засегнати . Пуштете на wetransfer.com у пп.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.234
Мислења
977.113
Членови
35.547
Најнов член
minchevskis
На врв Дно