Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

razer viper

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
248
723
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

razer viper - Проценка

Една проценка за маусот, од двете страни има копчиња тоес за леваци, подлежи под гаранција, со минимални знаци за користење. Купен е од член од форумот неможам да го најдам за да прашам до кога е гаранцијата, но би требало да се најдеме и да ми каже.

Видете го целиот оглас...
 

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
248
723
Skopje
Иначе заборавив колку го платив, затоа барам проценка, потоа ќе оди или нема, на продажба.
 

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
248
723
Skopje
Маусот е спакуван и си бара и ќе чека нов форумџија за 2к.
 

Атачменти

 • viber_image_2022-11-10_20-55-24-381.jpg
  viber_image_2022-11-10_20-55-24-381.jpg
  176,2 KB · Прегледи: 47
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.386
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно