Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Razer Orochi V2 -BLACK

Статус
Затворена за нови мислења.

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
519
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Miki98 додаде нов оглас:

Razer Orochi V2 -BLACK - Проценка

Здраво ит другари го имам добиено маусот доколку може некоја проценка,не отваран и не пробан.
Разлог за продавање:
Сакам некој појак маус на Bluetooth и појак сензор.
1684081254916.png
...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно