Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Razer Nari Ultimate for Xbox

Статус
Затворена за нови мислења.

boksata

Fast & Curious
27 декември 2017
474
773
boksata додаде нов оглас:

Razer Nari Ultimate for Xbox - 4.500 ден.

Се продаваат Razer Nari Ultimate for Xbox безжични слушалки, во одлична состојба.
Пробани се само два пати бидејќи конзолата остана до ПЦ каде користам други слушалки.
Козметички се 10/10, може проверка и проба во секое време.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.238
Мислења
977.195
Членови
35.549
Најнов член
romejonas01
На врв Дно