Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Razer Naga Trinity

Статус
Затворена за нови мислења.

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
514
333
vladimir171 додаде нов оглас:

Razer Naga Trinity - 3.000 ден.

Продавам Razer Naga Trinity купен од Анхоч.
Користен е околу 6 месеци гаранција немам од него, си доаѓа пропратно со сите додатоци и оригиналната кутија.
Додатоците не се никогаш употребени до сега.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.443
Членови
34.468
Огласи
2.271
Најнов член
idriz
На врв Дно