1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Razer Naga ili Razer Naga Epic?

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од Teh123, 14 Септември 2015.

 1. Teh123

  Teh123
  Intern

  7
  0
  8 Јануари 2015
  Машко
  Cela makendonija go barav, ne mozem da najdem Razer Naga ili Razer Naga Epic maus, dali nekoj znae kade moze da najdem?
   
 2. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,300
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  FutureShop (по старо Невада, во ТЦ Беверли Хилс на први), и во TNT (ГТЦ приземје кај Соравија и Рамстор Мол).

  Друго, @Ulrezaj продава Razer периферија (тука) и @kjosmofon продава Naga 2014 (тука).
   
Слични теми
 1. The Man
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,718
 2. gokica
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,214
 3. theMAD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,650
 4. theMAD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,088
 5. kjosmofon
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,544
Вчитување...

Сподели

Вчитување...