1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Razer Naga Chroma

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од ImWiked, 19 Април 2019.

Тагови:
 1. ImWiked

  ImWiked
  Gaining Experience

  400
  343
  14 ноември 2014
  Машко
  Барам проценка на маус Razer Naga Chroma.

  Маусот е купен пред околу година и 2-3 месеци. Користен е нередовно бидејќи го користев само кога играв WoW, така да маусот е во супер состојба, не е излижан, избледен и нема дамки од мрснотии и е без физички или софтверски дефекти.


  Купен е од TNT во ГТЦ за 5200 или 300, со гаранција од 1 год. но е истечена од пред некоj месец.

  Маусот доаѓа со оригиналната кутија.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Garfield', architect, shifty и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  328
  293
  9 Јуни 2012
  Машко
  Моја проценка 3к :)
   
 3. ImWiked

  ImWiked
  Gaining Experience

  400
  343
  14 ноември 2014
  Машко
  Маусот иде на продажба за 3500.
   
 4. ImWiked

  ImWiked
  Gaining Experience

  400
  343
  14 ноември 2014
  Машко
 5. ImWiked

  ImWiked
  Gaining Experience

  400
  343
  14 ноември 2014
  Машко
  Bump, маусот се продава за 2500.
   
Слични теми
 1. theMAD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,102
 2. kjosmofon
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,569
 3. Teh123
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  556
Вчитување...

Сподели

Вчитување...