1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Razer Kraken USB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Martinovski, 3 Февруари 2020.

Тагови:
 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Нови - потполно некористени.

  Цена - 3500, карго јас плаќам до врата на моја сметка.
   
  Последна промена: 3 Февруари 2020
 2. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 3. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 4. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 5. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
  Bump - 2900 последна цена со мој трошок за каргото.
   
 6. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 7. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
 8. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  617
  298
  4 oктомври 2011
Слични теми
 1. Teh123
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  544
 2. SpiritBond
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,576
 3. Bilbiloski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,006
 4. ImWiked

  Проценка Razer Naga Chroma

  Одговори:
  4
  Прегледи:
  767
 5. Ulrezaj
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  861
Вчитување...

Сподели

Вчитување...