1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Razer Deathstalker Essential

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Sm0k3y25, 6 Февруари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Sm0k3y25

  Sm0k3y25
  Баниран/a

  393
  278
  7 ноември 2012
  Машко
  Нова, НЕКОРИСТЕНА Razer Deathstalker Essential 2014 од сони галерија. Сеуште на кутијата стои стикерот од 4000 денари.

  Слики не се потребни, нова е.
   
  Последна промена: 6 Февруари 2017
 2. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,398
  12,534
  2 Август 2012
  Машко
  3200
   
  На Sm0k3y25 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sm0k3y25

  Sm0k3y25
  Баниран/a

  393
  278
  7 ноември 2012
  Машко
  Оди на продажба за 3000. Цена фиксна.
   
 4. Sm0k3y25

  Sm0k3y25
  Баниран/a

  393
  278
  7 ноември 2012
  Машко
 5. Sm0k3y25

  Sm0k3y25
  Баниран/a

  393
  278
  7 ноември 2012
  Машко
  продадена надвор од форум. Клуч
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...