Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Razer DeathAdder V3 Pro

spec

Intern
14 ноември 2021
0
1
spec додаде нов оглас:

Razer DeathAdder V3 Pro - 3.000 ден.

Prodavam Razer DeathAdder V3 Pro kupen od Setec, ushte e pod garancija.
Kupen e okolu 8000 den. Koristen e minimalno.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Koristen e mausot okolu 1 mesec, prichinata zoshto go prodavam e bidejki ne mi odgovara shape, koristam drug maus i nemam potreba od ovoj. A za niskata cena prichinata e deka sakam da go prodadam najbrzo shto mozham i mausot e odlichno sochuvan.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.492
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно