1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Razer DeathAdder Essential

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 10 Јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  нов, некористен, купен од eBay. 1800 денари
  razer.png
   
  На -={K-O-R-U-N}=- и SiPy` им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  1600
   
  Последна промена: 15 Јули 2019
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  sold!
   
  На borcep му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Bilbiloski
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,022
 2. Sm0k3y25
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  597
 3. fuzzjaw

  Проценка Razer Deathadder 3.5G

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  665
 4. fuzzjaw
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,520
 5. dekomote
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  374
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...