1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Razer DeathAdder Elite

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 22 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,039
  1,186
  9 Јуни 2015
  Машко
  Се продава маусот од насловот. користен е за 5/6 партии CS:GO, не ми лежи на рака ич, не можам да го поднесам.

  Цена: 2200 денари
   
  Последна промена: 22 Август 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,039
  1,186
  9 Јуни 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,039
  1,186
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,039
  1,186
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,039
  1,186
  9 Јуни 2015
  Машко
 6. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,039
  1,186
  9 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. theMAD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,039
 2. Bilbiloski
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,037
 3. fuzzjaw

  Проценка Razer Deathadder 3.5G

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  678
 4. fuzzjaw
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,576
 5. dekomote
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  386
Вчитување...

Сподели

Вчитување...