1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Razer Deathadder 3.5G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од fuzzjaw, 5 oктомври 2017.

 1. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  992
  1,521
  13 Јануари 2014
  Машко
  Во солидна состојба, користен максимум година дена, останатото време го помина по фиоки. Не е оштетен никаде и функционира беспрекорно. Нема ни кутија ни гаранција.

  Дајте проценка. Утре вечер сум дома, па најкасно задутре ќе има и слики.

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 2. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  992
  1,521
  13 Јануари 2014
  Машко
  Update: Еве и слики. Дајте проценки.
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 3. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  383
  295
  4 oктомври 2011
  Машко
  1000че, да не клика 2 пати? Имам јас ист ваков и до сеа имам сменето преку 10, едина маана му е тоа што после некое време почнува да клика по 2 пати :D
  Ако се слагаш за 1000че би го земал :)
   
 4. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  992
  1,521
  13 Јануари 2014
  Машко
  Јок, не клика два пати. Ако си од Охрид или околинава, слободно пиши ми ПП да се договориме, да го пробаш ако сакаш :)
   
 5. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  383
  295
  4 oктомври 2011
  Машко
  Ти пратив пораче
   
  На fuzzjaw му/ѝ се допаѓа ова.
 6. fuzzjaw

  fuzzjaw
  Practice makes perfect

  992
  1,521
  13 Јануари 2014
  Машко
  Бидејќи проценката ми одговара, продадено. Може клуч.
   

Сподели

Вчитување...