Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Razer BlackWidow V3, WhiteShark Shinobi, RedDragon Shiva

Статус
Затворена за нови мислења.

TheDimiskov

Gaining Experience
26 февруари 2015
174
284
TheDimiskov's setup  
Processor & Cooler
R7 5800X/XIGMATEK aurora 240mm aio
Motherboard
Asrock Steel Legend B550
Storage
1tb ssd+250gb nvme
PSU
Antec HCG 850w
RAM
Geil Evo II 4x8 3200mhz
Video card
RTX 3070 X TRIO
Case
NZXT H510 Elite Black
Mouse
Glorious Model D
Keyboard
Blackwidow V3
Audio
ss arctis 5
Monitor
BENQ 27'' 144HZ XL2720Z
OS
Windows 10
TheDimiskov додаде нов оглас:

Razer BlackWidow V3, WhiteShark Shinobi, RedDragon Shiva - 3.500 ден.

Здраво, ги продавам следниве тастатури;

1.Razer BlackWidow V3 Green switches 3500 денари---- Користена 4/5 месеци со изгубена гаранција купена од анхоч
2.WhiteShark Shinobi Blue switches 1000 денари---- Користена како втора тастатура и стоена во кутија со изгубена гарнација...

Видете го целиот оглас...
 

TheDimiskov

Gaining Experience
26 февруари 2015
174
284
TheDimiskov's setup  
Processor & Cooler
R7 5800X/XIGMATEK aurora 240mm aio
Motherboard
Asrock Steel Legend B550
Storage
1tb ssd+250gb nvme
PSU
Antec HCG 850w
RAM
Geil Evo II 4x8 3200mhz
Video card
RTX 3070 X TRIO
Case
NZXT H510 Elite Black
Mouse
Glorious Model D
Keyboard
Blackwidow V3
Audio
ss arctis 5
Monitor
BENQ 27'' 144HZ XL2720Z
OS
Windows 10
Bump,
Whiteshark prodadena, ostanuvaat blackwidow v3 po nova cena od 3000den I reddragon shiva 900 den.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.091
Огласи
1.976
Најнов член
WhatYourMother
На врв Дно