1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Распродажба

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 10 Август 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Raspberry Pi 3 Model B+ со кутивче и SanDisk Ultra 32GB мемориска - 2500 денари

  IMG_20190810_1524511.jpg


  SanDisk Ultra Flair 3.0 128GB - ново неотпакувано, купив 2 ама испадна дека ми требало едно :) - 1400 денари

  IMG_20190810_1520566.jpg  Адаптер DP to HDMI - 400 денари

  IMG_20190810_1520344.jpg IMG_20190810_1520444.jpg  PCIe адаптери за NVMe - 300 денари

  IMG_20190810_1522422.jpg
  Mikrotik RB750 - ??

  IMG_20190810_1521244.jpg


  Apple iPod Shuffle 2nd Generation 1GB - ??

  IMG_20190810_1520155.jpg  *дозволувам коментари, и проценки таму кај што има ??
   
  На Necromancer, Nomad, Oktar и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Намалување на:

  Raspberry Pi 3 Model B+ со кутивче - 2200 денари
  SanDisk Ultra Flair 3.0 128GB - 1200 денари
  Адаптер DP to HDMI - 300 денари


  И една проценка за:
  Mikrotik RB750
  Apple iPod Shuffle 2nd Generation 1GB
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Raspberry Pi 3 Model B+ со кутивче - 2000 денари
  Адаптер DP to HDMI - 300 денари
  Mikrotik RB750 - 1000 денари
  Apple iPod Shuffle 2nd Generation 1GB - 500 денари
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Остана уште

  Адаптер DP to HDMI - 300 денари
  Mikrotik RB750 - 1000 денари
  Apple iPod Shuffle 2nd Generation 1GB - 300 денари
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Да дополнам и со:

  Xiaomi amazfit pace - 4500 денари

  IMG_20190825_160445.jpg


  Anker soundcore - 2000 денари

  IMG_20190825_160355.jpg


  Многу малце се користени, затоа и ги продавам.
   
  На KennyMC и Zippo им се допаѓа ова.
 6. Bravo

  Bravo
  Gaining Experience

  191
  304
  12 Декември 2015
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Адаптер DP to HDMI - 300 денари
  Mikrotik RB750 - 1000 денари
  Xiaomi amazfit pace - 4500 денари
  Anker soundcore - 1800 денари
   
 8. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  714
  655
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Best Buy моментално
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
 10. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Остана


  Адаптер DP to HDMI - 200 денари
  Mikrotik RB750 - 1000 денари
   
 11. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
  Mikrotik RB750 - 1000 денари
   
 12. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  877
  639
  5 Јули 2011
 13. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,086
  8,814
  24 Јуни 2009
  Машко
  Исклучиво е за NVMe или може било кој m.2?
   
 14. VerifiedUsers Overlay
  borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  781
  1,252
  12 Септември 2013
  Машко
  Ќе одговорам наместо Гучи, работат само на NVME.
   
  На Gucci и krema им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. viksa86
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,627
 2. tomi
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,339
 3. UnderMyRules
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,455
 4. skopje_mkd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,770
 5. skopje_mkd
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  4,648
Вчитување...

Сподели

Вчитување...