Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Распродажба на Хард Дискови

Статус
Затворена за нови мислења.

iface

Gaining Experience
9 септември 2011
132
228
iface додаде нов оглас:

Распродажба на Хард Дискови - 950 ден.

Се продаваат лесно користени хард дискови без бед сектори од различни производители

500GB - 2.5" - 750MKD
1TB - 3.5" - 1000MKD
2TB - 3.5" - 1900MKD

Фиксни цени, ограничени количини, гаранција 1 месец

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.095
Мислења
955.310
Членови
34.500
Огласи
2.307
Најнов член
Filipo10
На врв Дно