1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Распродажба на делови (SSD,CASE,RAM,GPU)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 6 Февруари 2019.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Kingston a400 120gb многу малце користено - 1000ден
  Kingston v300 120gb - 1000ден
  ATX Midi Tower Case Deepcool Tesseract SW Black/Blue - 1400ден
  ATX Midi Tower Case Deepcool Tesseract BF White - 1000ден
  Водено ладење Cooler Master Seidon v2 - 2000ден
  Deepcool 500w 80plus - 1500ден
  Gembird 450w RP - 1000ден
  Amd 280 sapphire dual x 3gb - 4500ден
  PSP Street купено пред 4 год многу добро сочувано и малку користено - 4000ден
  Kingston 2x4gb ddr3 1600 - 2000ден
   
  На prichina, Grimriper, Nomad и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  На toshex и Peceto им се допаѓа ова.
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко

  Прикачени датотеки:

 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  PSP Street купено пред 4 год многу добро сочувано и малку користено(Иде со 3 игри и футрола *слика) - 3000ден
  Ајде уште ова да се даде последна цена во спротивно ке си го чувам.
   

  Прикачени датотеки:

 5. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
 6. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Едит: Се враќа на продажба
  Kingston 2x4gb ddr3 1600mhz - 2000ден
   
 7. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  679
  192
  27 ноември 2008
  Машко
  Едит #2(За сите тие кои што во пп ме прашуваат за другите делови :D :D ): Значи останати се само уште:
  -Kingston 2x4gb ddr3 1600mhz - 2000ден
  -PSP Street купено пред 4 год многу добро сочувано и малку користено(Иде со 3 игри и футрола) - 3000ден

  И уште еднаш, другите делови се продадени!! Благодарам.
   
  На blanca му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Commie
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,069
 2. Martinovski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  336
 3. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  515
 4. AleksandarT
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  271
 5. tomi
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,302
Вчитување...

Сподели

Вчитување...