1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Raspberry Pi 3B

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од omegaRED, 29 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,339
  2,798
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Продавам Raspberry Pi 3B, со ладилник на процесор, кутија, 8GB microSD картица, напојување.

  20200529_144314.jpg

  Цена 3.000 денари.
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,339
  2,798
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Резервирано.

  Sent from my SM-N960F using Tapatalk
  --- Споени мислења, 30 Мај 2020 ---
  Експресно продадено, клуч.
   

Сподели

Вчитување...