1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Raspberry Pi 3 Model B + Raspberry Enclosure Official

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 17 Февруари 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба!

  П.С. Членот @Apollyon излезе несериозен по однос на резервацијата...
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер

Сподели

Вчитување...