1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Raspberry Pi 2B

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од omegaRED, 23 Мај 2020 во 19:44.

 1. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,330
  2,779
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Продавам Raspberry Pi 2 model B.

  Комплет со кутија, ладилник на процесорот, 16GB Kingston C10 картичка, и соодветно напојување.

  Цена 2.000 денари.
  [​IMG]
   
  Последна промена: 24 Мај 2020 во 00:06
  На Geek64 и krashot им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,330
  2,779
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Прифаќам и замена за хардвер.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,330
  2,779
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер

Сподели

Вчитување...