• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Расипани мобилни од странство, царина?

Chaeld10_8

On your way to fame
29 март 2011
941
758
Е ај еве сеа биди така сеа ќе му кажам да ги прати па ќе ти кажам.... хахахахахах
каде со муабетов жити се? хахахаха

Шала на страна ако до понеделник не се најде некој ќе си прашам у царина па ќе ви кажам шо ми кажале....
Нека ти ги прати преку FedEx директно дома ќе ти ги достават ни ДДВ ни бактачи јас имав турбо нарачано 2.5кг дирекно на рака ми го доставија


Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,571
Мислења
820,919
Членови
28,236
Најнов член
Bubce30
На врв Дно