Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Расипана RTX 2080 Ti

Статус
Затворена за нови мислења.

Sonic.01

On your way to fame
5 јули 2016
209
629
Sonic.01 додаде нов оглас:

Расипана RTX 2080 Ti - 3.000 ден.

Се продава расипана графичка за делови.
Моделот е Gainward RTX 2080 Ti Phoenix GS.
Графичката НЕ се поправа, може да послужи само за делови, за повеќе информации слободно пишете порака.

Погледнете го атачментот 116297Погледнете го атачментот 116298Погледнете го атачментот 116299

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.069
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно