• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Rapidshare: Забегување!

M

Mr.Alien

Гостин
А што сакаш ти, еден клик и на цела екран
ACCESS GRANTED?

M

Mr.Alien

Гостин
Тоа викам и јас....само, не си играат со нас, не нема на пописот земји каде може тој да се отвара.
Контактирав со Србија, па да видиме.....со оглед дека планирам за недела до 10 дена да одам накај Белград, ништо чудно и таму, на лице место да уплатам.

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
pramium си е маката на се
ипак како што гледам овие се полесни од маченцата

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
626
51
Велес - Скопје
И јас би рекол истото, овие многу полесно се читаат барем од таа маченцата, јас по пат на елеминација откривав кај се зошто знам дека мора да се четири знаци.:D

Laki Luciano

Intern
27 мај 2008
332
3
Тих! Не е баш лесно и овие да се погодат, но мислам дека се полесни од мачињата. Во секој случај треба очи широко отворени. Интересна промена. :)

ekonomist

Gaining Experience
17 јуни 2008
1,035
457
Па стварно, еееееј, наместо да ни олеснат, тие се потешко и потешко ни прават :D Се зезам, уба работа е тоа премиум акаунтот али во нашава сиромашна земја да даваш пари за глупости и не се исплаќа баш баш :))

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
И овие не се тешки. Бидете среќни додека не речат "There is no character image today. Try to guess the four characters."

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
good one aleksandar

не со оглед на останатите овие се најлесните
треба само малку да ја накосите главата :)

премиум бе луѓе ставете да ви ја помни лозинката и само си кликате на линот одма ви се појавува download прозорченце :muahaha:

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Не е 1VPS, бидејќи превртуваат една буква, а тоа можеш да го видиш по сенката што ја фрла буквата. :D Тоа што тебе ти изгледа на 1 е уствари T. Паднав бааѓи пати на таа финта дури да сватам дека ги вртат буквите за 180 степени.

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
хммммз.. Па добро.. не е нешто посебно тешко..
Повеќе ме замараа мачките од колку ова..

loverboy

Intern
6 февруари 2008
147
11
You would like to download the following file:

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX | 100001 KB
It’s Happy Hour!

Download your file without security questions. Have Fun!

Ова е како да сум добил на лото :LOL:

• Ја почнал/а темата

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Не е 1VPS, бидејќи превртуваат една буква, а тоа можеш да го видиш по сенката што ја фрла буквата. :D Тоа што тебе ти изгледа на 1 е уствари T. Паднав бааѓи пати на таа финта дури да сватам дека ги вртат буквите за 180 степени.
Јок, нема везе.
1 е.
Јас го симнував тој фајл.
Уште да превртуваа букви и...:zbunet3:

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Грешка си. Сите букви се напишани како што треба и нема отпревртени букви за 180 степени како што велиш. Деновиве симнував доста на Rapidshare и не сретнав отпревртени букви. :)

stefan007

Intern
27 јуни 2007
395
2
Sto e sega rabotata so rapidshare, nema toa glupostite da vnesuvas za download odma se odi a i so dinamicka IP ne se ceka veke. zosto li go ova napravile??/

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Незнам зошто (а и нејќам да се заречам) ама мене не ми бара да внесвам ништо. Само кликам free чекам 30 секунди и спуштам.:)

I rule.:p

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,586
Мислења
824,067
Членови
28,083
Најнов член
Busavata