1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Rapidshare: Забегување!

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од HijackHacker, 24 Јуни 2008.

 1. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  [​IMG]
  [​IMG]

  АЈДЕ!!! :lut2::lut2::lut2:
   
 2. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  А што сакаш ти, еден клик и на цела екран
  ACCESS GRANTED?
   
 3. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  Тоа викам и јас....само, не си играат со нас, не нема на пописот земји каде може тој да се отвара.
  Контактирав со Србија, па да видиме.....со оглед дека планирам за недела до 10 дена да одам накај Белград, ништо чудно и таму, на лице место да уплатам.
   
 4. ^Predator

  ^Predator
  Intern

  293
  18
  12 Март 2008
 5. vasildb

  vasildb
  Intern

  209
  6
  17 Април 2007
  1VPS:D
   
 6. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  pramium си е маката на се
  ипак како што гледам овие се полесни од маченцата
   
 7. loris

  loris
  Gaining Experience

  626
  54
  7 Мај 2007
  Машко
  Програмер
  И јас би рекол истото, овие многу полесно се читаат барем од таа маченцата, јас по пат на елеминација откривав кај се зошто знам дека мора да се четири знаци.:D
   
 8. Laki Luciano

  Laki Luciano
  Intern

  332
  3
  27 Мај 2008
  Тих! Не е баш лесно и овие да се погодат, но мислам дека се полесни од мачињата. Во секој случај треба очи широко отворени. Интересна промена. :)
   
 9. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
 10. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  1,006
  419
  17 Јуни 2008
  Па стварно, еееееј, наместо да ни олеснат, тие се потешко и потешко ни прават :D Се зезам, уба работа е тоа премиум акаунтот али во нашава сиромашна земја да даваш пари за глупости и не се исплаќа баш баш :))
   
 11. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  И овие не се тешки. Бидете среќни додека не речат "There is no character image today. Try to guess the four characters."
   
 12. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  good one aleksandar

  не со оглед на останатите овие се најлесните
  треба само малку да ја накосите главата :)

  премиум бе луѓе ставете да ви ја помни лозинката и само си кликате на линот одма ви се појавува download прозорченце :muahaha:
   
 13. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  :LOL::LOL::LOL:
   
 14. ^Predator

  ^Predator
  Intern

  293
  18
  12 Март 2008
  Не е 1VPS, бидејќи превртуваат една буква, а тоа можеш да го видиш по сенката што ја фрла буквата. :D Тоа што тебе ти изгледа на 1 е уствари T. Паднав бааѓи пати на таа финта дури да сватам дека ги вртат буквите за 180 степени.
   
 15. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  хммммз.. Па добро.. не е нешто посебно тешко..
  Повеќе ме замараа мачките од колку ова..
   
 16. loverboy

  loverboy
  Intern

  147
  11
  6 Февруари 2008
  You would like to download the following file:

  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX | 100001 KB
  It’s Happy Hour!

  Download your file without security questions. Have Fun!

  Ова е како да сум добил на лото :LOL:
   
 17. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Јок, нема везе.
  1 е.
  Јас го симнував тој фајл.
  Уште да превртуваа букви и...:zbunet3:
   
 18. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Грешка си. Сите букви се напишани како што треба и нема отпревртени букви за 180 степени како што велиш. Деновиве симнував доста на Rapidshare и не сретнав отпревртени букви. :)
   
 19. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
  pODOBRO VAKA OTKOLKU MACKI OCITE MI ISPADNAA OD NIV
   
 20. Mr.Alien

  Mr.Alien
  Гостин

  ПИРАТИШТЕ НИЗАЕДНО! :muahaha:
  СРАМИ СЕ!:spienje:
   
 21. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  А кој спомна дека симнував пиратерија? :rolleyes:
   
 22. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  i bet it's freeware.
  nice pictures, flash games.... :rolleyes:

  ok, get back on topic! :tainstven:
   
 23. stefan007

  stefan007
  Intern

  395
  2
  27 Јуни 2007
  Sto e sega rabotata so rapidshare, nema toa glupostite da vnesuvas za download odma se odi a i so dinamicka IP ne se ceka veke. zosto li go ova napravile??/
   
 24. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Изгледа си погодил Happy hour. За време на Happy hour не е потребно чекање и внесување на кодот. :)
   
 25. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  Незнам зошто (а и нејќам да се заречам) ама мене не ми бара да внесвам ништо. Само кликам free чекам 30 секунди и спуштам.:)

  I rule.:p
   
Слични теми
 1. Aleks
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,383
 2. HijackHacker
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,930
 3. HijackHacker
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  4,534
 4. HijackHacker
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,661
 5. mariomako
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,504
Вчитување...

Сподели

Вчитување...