• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Ранец Case Logic за 15.4 инчен лаптоп

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mickeymkd

Intern
7 јануари 2009
413
42
Ранецот е купен пред неколку години, но многу ретко е користен и тоа на почетокот. Откако земав 17.3 инчен лаптоп така стои и е сочуван како нов, па затоа оди на продажба за 1500 денари.

IMG_20190214_181401.jpg IMG_20190214_181414.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,087
Мислења
838,209
Членови
29,009
Најнов член
frameofmind
На врв Дно