1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Рамови за десктоп и лаптоп ддр2 и ддр3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Pane24, 29 Мај 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,458
  3,825
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Овоа ке ми биде официјален оглас за сите врсти на ддр2 и ддр3 рамови . Како ке имам залиха така ке ги поставувам тука.
  2 парчиња 2гб ддр2 за десктоп по 500 денари од парче или 2те за 900 денари :
  Слики од ддр2 .
  1. Патриот Screenshot_5.png
  2.Симтроникс - Screenshot_6.png
  Screenshot_7.png
  3. ДДр3 2ГБ плочка за лапнитоп Kingston KVR1333D3S9/2G - 300 денари.
   
  Последна промена: 29 Мај 2018
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,458
  3,825
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Ddr3 2gb za lapnitop e rezervirana.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,458
  3,825
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Se vrakja vo prodazba.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,458
  3,825
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  ddr2 ramovite po 400den.
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,458
  3,825
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Cenata nan2gb ddr2 ramovite se vrakja na 500den od plocka. Na zaliha imam 4 plocki od po 2gb 15282797239384468204258211766713.jpg
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,458
  3,825
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Gorenavedenite ddr2 se prodadeni. Dodavam nova zaliha ddr2 2 parcinja po 2gb
  15288069196431319798544111850437.jpg
  cena 500denari.
   
Слични теми
 1. cele_x
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,997
 2. Pane24
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  263
Вчитување...

Сподели

Вчитување...