• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Рамки за склопување на риг

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Miki98

Intern
13 јануари 2021
121
33
Здраво
Од каде може да се најдат рамки за риг во македонија или надовр од мк?
Вакво нешто имаа ли во мк?
1631553950183.jpeg 1631554001798.jpeg
4E8D4A93-1D47-4F60-9E33-669B1DF98BAF.jpeg
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,351
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно