1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Рам плочки за лаптоп SODDIM DDR3 / DDR3L

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 1 Јуни 2020.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  616
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам поголема количина рамови за лаптоп со 3 месеци гаранција од различни брендови Hynix/Samsung/Micron/Elpida:

  4GB DDR3 SODDIM 1600/1333mhz - 800 денари парче / 2 парчиња за 1400 / 10 парчиња 6500

  4GB DDR3L SODDIM 1600mhz - 900 денари парче
   
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  616
  15 Декември 2013
  Машко
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  616
  15 Декември 2013
  Машко
 4. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  616
  15 Декември 2013
  Машко
 5. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  616
  15 Декември 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...