Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

RAM модули ddr4 8gb & 4gb

Статус
Затворена за нови мислења.

xCorbe

Gaining Experience
1 мај 2014
248
203
Prilep
xCorbe додаде нов оглас:

RAM модули ddr4 8gb & 4gb - Проценка

Здраво, ако можи една проценка за мемориите сите се извадени од нови мини пц поради надградба и се без гаранција.
По можност топтан за брза продажба.

6 x Kingston ddr4 8gb 2666 Neotpakovani
6 x Samsung ddr4 8gb 3200
1 x M ddr4 8gb 2666
10 x SK Hynix ddr4 8gb 3200
4 x SK Hynix ddr4 4gb 3200
6 x Samsung ddr4 4gb 3200

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Ако можи огласот да се промени во проценка.
Фала многу
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.502
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно