Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Рам меморија Corsair Dominator Platinum RGB 64GB DDR4 Kit 3600 (4x16GB)

Статус
Затворена за нови мислења.

m4rk0

Intern
2 март 2018
0
24
m4rk0 додаде нов оглас:

Рам меморија Corsair Dominator Platinum RGB 64GB DDR4 Kit 3600 (4x16GB) - 12.500 ден.

Продавам рам меморија (сет од 4 плочки) Corsair Dominator Platinum RGB 64GB DDR4 Kit 3600 (4x16GB) C18 K4 CMT64GX4M4K3600C18. Плочките се во перфектна состојба и функционираат без ниту една најмала забелешка. Рамот е купен од ComputerUniverse во мај оваа година. Ги продавам само како комплет (за во случај да ви треба RMA претпоставувам ќе треба да се испрати целиот сет).

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.495
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно