1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Рам мемории ddr3 - so-dimm, dimm, GPU

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nikigo, 26 Март 2020.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. nikigo

  nikigo
  Gaining Experience

  271
  271
  6 Март 2013
  Машко
  Се продаваат две плочки рам:

  1. ELPIDA DDR3 SO-DIMM 2GB Memory Ram PC3-10600S-9-10-F1 - 300денари
  2. Patriot Signature DDR3 Module Desktop Memory PSD32G13332 (Green)- 400денари
  3. MSI NVIDIA GeForce® 210 - 1000 денари
   
  Последна промена: 26 Март 2020
 2. nikigo

  nikigo
  Gaining Experience

  271
  271
  6 Март 2013
  Машко
 3. nikigo

  nikigo
  Gaining Experience

  271
  271
  6 Март 2013
  Машко
 4. nikigo

  nikigo
  Gaining Experience

  271
  271
  6 Март 2013
  Машко
Слични теми
 1. KalEl
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  239
 2. gOJDO
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,433
 3. KalEl
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  424
 4. c0mrade
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  353
 5. dzunko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  292
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...