• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Рам мемории DDR3 и DDR4

  • Ја почнал/а темата
  • #1

[email protected]

Gaining Experience
6 април 2013
90
108
Скопје
Продавам две плочки по 8gb DDR4

1. 8GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury Black CL16, со 3.5 години гаранција.

2. 8GB DDR4 3200Mhz Kingston CL16 HyperX Fury Black, 4.5 години гаранција.

Цена 4000деанри.
Контакт Мики 078363601

Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,554
Мислења
820,421
Членови
28,214
Најнов член
vanadi
На врв Дно