Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

RAM мемории, DDR2, DDR3

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Нискоградба
5 декември 2009
5.321
6.423
3x 1GB A Data DDR2 667MHz - 200 ден парче
2x 2GB Kingston DDR3 1333MHz - 300 денари
1x 4GB Patriot DDR3 1600MHz - 400 денари

Комплет: 1.300 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.603
Мислења
945.613
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно