Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Рам Кингстон DDR4 2х16GB и Кулерче

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.339
1.379
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
DemoUser додаде нов оглас:

Рам Кингстон DDR4 2х16GB и Кулерче - Проценка

Рамот е изваден лично од моја конфигурација поради упгрејд.
Нема никаква мана на него и воедно има гараниција сеуште како што можете да видите на сликата.
Кулерот е изваден од мое лучно куќиште пред 2 дена и не е вртен ни 1 минута.
Сликите што ги гледате се од самите работи кои ги добивате кога би ги купиле.
Кутии немам и други работи немам освен тоа што е сликано...

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.339
1.379
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
Продадено се на @comakot со здравје да си ги користи и маста да им ја извади максимално.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно