1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ram i Gpu

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од loc geek, 6 Април 2020.

 1. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  153
  56
  21 Јуни 2015
  Машко
  Ponudete ram ddr3 2gb patriot i gpu 1gb vram pcie
   

Сподели

Вчитување...