1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

RAM 8GB DDR4

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од RoninMK, 27 Јануари 2020.

 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  124
  117
  20 Април 2016
  Машко
  Купувам RAM DDR4 8GB за десктоп.
  Предност сооднос на цена со марка или модел, брзината не е важна.
  Понуди во ПП.
   

Сподели

Вчитување...