1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ram 2x4gb 1600mhz Geil

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од UnderMyRules, 4 Април 2019.

 1. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  650
  190
  27 ноември 2008
  Машко
  Како што гласи и насловот, продавам
  Ram 2x4gb 1600mhz Geil

  понуди во пп.

  Цена: 2000ден.
   
  Изменето од модератор: 8 Мај 2019
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  650
  190
  27 ноември 2008
  Машко
 3. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  650
  190
  27 ноември 2008
  Машко
 4. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  650
  190
  27 ноември 2008
  Машко
Слични теми
 1. brzi
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  843
 2. civikom
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  362
 3. Bozoo
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  387
 4. igor_igor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  608
 5. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  321
Вчитување...

Сподели

Вчитување...