• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Rainmeter

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
mnogu e jako eve print screen od mojot desktop

mnogu e dobro samo loso e sto momentalniot skin e mnogu los pa treba preku edit skin da mestite...t.e vi otvara notepad so kod kade menjate...pa dokolku sakate da menjate vi preporacuem da si napraite backup na momentalniot skin :D
 

Атачменти

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Ако може да кажеш име на програмчето и да кажеш за што служи?
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

mac-ufs

Intern
23 април 2008
611
19
Ако може да кажеш име на програмчето и да кажеш за што служи?
rainmetar taka se vika....ti staiv printscreen i link za da vidis....inkau ti dava statistiki za PC-to...znam deka ima mnogu takvi programi no ovoj mozes da go podesis da raboti vo pozadina t.e kako pozadina na desktopot...sum sretnal vakvo programce za linux no za xp ne...taka da ete ovoa e
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,564
Мислења
823,387
Членови
28,069
Најнов член
Na$sko
На врв Дно