• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Rainbow Six Vegas 2

  • Ја почнал/а темата
  • #1

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
Dali nekoj imal iskustvo so ovaa igra ili nejziniot prethodnik.da znam dali e dobra i dali vredi da se dadat pari za nea ili ne.fala odnapred:LOL: .
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Не сум ја играл јас, ама за првиот дел ми викаат дека бил одличен. После 1ви Мај ќе го земам втортиот од еден другар. Двојката била уште подобра според него, ама јас не сум ги играл, па незнам :)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
Videata kje ti kazhat se..

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=kkBAwsR66-w"]Rainbow Six Vegas 2 - PyreNees - Negotiations WalkThrough[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Y33MPzJFmI8"]Rainbow Six Vegas 2 Trailer[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=lgHiw6mpHUg"]Rainbow Six Vegas 2 Weapons Trailer[/ame]

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ne-Q5zHxToc"]Rainbow Six Vegas 2 - Demolition Trailer[/ame]

Inaku, igrava vo opshto ja nemam igrano.. ama vaka kako shto mi gleda ne e losha..
 

vladimir171

Gaining Experience
15 ноември 2007
386
195
nemora videata ja ke ti kazam igrava vredi da se kupi ja svrtev prvata i sum ja igral ovaa samo nemozam da si ja najdam za doma. ima mn dobar gameplay jaka pucacina i e bajagi porealna od drugite pucacini osobeno faktot so mn brzo gines:D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,772
Мислења
850,269
Членови
29,471
Најнов член
DaDzoce
На врв Дно