1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Rainbow Six Siege

Дискусија во форумот 'Игри' започната од The_EvilLord, 29 Март 2020.

 1. The_EvilLord

  The_EvilLord
  Gaining Experience

  159
  84
  26 oктомври 2019
  Машко
 2. dariuus

  dariuus
  Intern

  31
  38
  19 ноември 2018
  Машко
  Ја купив некаде пред нова година сакам да ја играм ама некако не ја разбирам само 3h имам >.<
   
 3. The_EvilLord

  The_EvilLord
  Gaining Experience

  159
  84
  26 oктомври 2019
  Машко
  Специфичен тактикал шутер е,и до сега нсјтежок

  Испратено од Redmi 7 преку IT.mk форум апликација
   
 4. bobbyniko

  bobbyniko
  Intern

  17
  3
  23 oктомври 2016
  Машко
  Јас ја играв бев платинум али updates се многу големи по 60-70гб и ја избришав, ако има играчи за ранкед да играме 5ка би ја симнал повторно
   
Слични теми
 1. The Shadow
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,074
 2. WikiLeaks
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  602
 3. Deki_te
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,848
 4. skinz
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  721
Вчитување...

Сподели

Вчитување...