• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

rack

  • Ја почнал/а темата
  • #1

secure.boy

Intern
23 јануари 2008
125
1
dali znae nekoj kaj mozam da kupam rack, star ili samo onie vertikalnite "shini"
slicno na ova
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,648
Мислења
822,398
Членови
28,283
Најнов член
MilMil1998
На врв Дно