• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Racing Games

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
695
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
Zdravo!sakam da ve prasam bidejki sum golem ljubitel na racing igri aj navedete mi igri so koli trkanje itn nesto kako nfs ili ako ima link za nekoi racing igri aj pisete!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
808
695
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
tm vise ja preigrav ne mi se igra vise dosadna mi e :D ja simnav vcera Colin McRae Rally 2005 od so neznaev veke sto da odberam ali nekako ne mi se sviga slabo e napraena!:) ali toa e.A na miniclip ke se iznaigram imaat mn jaka grafika i se toa :))) se salam.ne mi se igra takvi mini igri mislev za nesto podobro :))
 

Kuzma

Баниран/a
18 јуни 2008
52
0
gamingmk.org
tm vise ja preigrav ne mi se igra vise dosadna mi e :D ja simnav vcera Colin McRae Rally 2005 od so neznaev veke sto da odberam ali nekako ne mi se sviga slabo e napraena!:) ali toa e.A na miniclip ke se iznaigram imaat mn jaka grafika i se toa :))) se salam.ne mi se igra takvi mini igri mislev za nesto podobro :))
Земи симниси или купи ја Grid , прееска гледав трајлер на „Мрежа“ добра е игрицата... види си ти уште некое видео на youtube , па одлучи си дали ќе ја зимаш или не :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,794
Мислења
850,524
Членови
29,481
Најнов член
Hekri
На врв Дно