• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Рачно отпакување на компресор или протекција

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mkdev

Intern
1 декември 2007
105
0
Рачно отпакување на компресор или протекција

едноставен пример , обично и вирусите ги копресираат со некој вакви компресори или протектори

па еве еден пример на демо програма

слики
http://img174.imageshack.us/img174/3516/prethodnovo9.jpg
http://img139.imageshack.us/img139/1220/posleotpakuvanje3rk9.jpg


тутор
http://rapidshare.com/files/116257753/PECOMACT_2.X.rar
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,202
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно