Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Работење со Форум веб страна

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
515
303
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Здраво ит другари
Бидејќи немам време,и неможам да го најдам последниот бајкап што сум направил на форуми и не работам више на него,а предност е тоа што е одобрен со Google ADx manager,значи може слободно реклами ставање без лимити,дали ќе има некој заинтересиран да работи на него.
Не го продавам акаунтот, можете слободно да си ги вадите пари заработени.
Доколку имам време од после неколку години и друг сајт ќе линкам на adx manager, доколку почнам да работам на тоа.
Screenshot_2024-01-26-00-49-53-743_com.android.chrome.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно