1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

R5 3600 температура

Дискусија во форумот 'Процесори, матични плочи и меморија' започната од Kaurex, 10 Септември 2019.

Тагови:
 1. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,384
  863
  28 ноември 2015
  Машко
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
 2. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,127
  12,632
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,384
  863
  28 ноември 2015
  Машко
  Го возам де, екстра си е
   

Сподели

Вчитување...