• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Quick reply баг?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Locutus

Intern
18 април 2007
40
0
Веројатно е баг. Што е проблемот? Кога пишувам брз одговор, буквите сами си се праат lowercase. Не дека е нешто којзнае колку битно, но да си кажам. :)

И, кога ја едитирав пораката, пак си се сменија сите букви во мали.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
ми се има случено :) ќе разгледам утре во што е проблемот

(ако некој од администраторите не го среди ова во меѓувреме)

Еdit: Пред малку ми кажаа дека ќе биде средено :)
 

StenmarC

Intern
16 април 2007
716
13
stenmarc.blog.com.mk
Кога сме кај брзиот одговор, може ли да се додадат неколку смајлиња и овде? Не мора сите - само основните се доволно. Јас најчесто вака постирам и ме нервира кога немам смајли во близина, па морам да го копирам текстот, па да го отворам целиот едитор и од таму да го пратам мислењето :)
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Кога сме кај брзиот одговор, може ли да се додадат неколку смајлиња и овде? Не мора сите - само основните се доволно. Јас најчесто вака постирам и ме нервира кога немам смајли во близина, па морам да го копирам текстот, па да го отворам целиот едитор и од таму да го пратам мислењето :)
Подобро да си ги научиш напамет тие што ги користиш почесто..
Quick reply is for quick reply, no? И мене би ми било од корист тоа ама сепак, повеќе време ќе треба да се вчита/генерира една страница.. Мое мислење е дека нема потреба
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,039
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно