1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Quadro 600

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од -Ata-, 9 oктомври 2018.

Тагови:
 1. -Ata-

  -Ata-
  Gaining Experience

  117
  117
  2 Декември 2010
  Продавам графичка Quadro 600, ок е за CAD.
  30-bit боја (10-bit за секој канал боја).
  Проценете, па оди на продажба.

   

  Прикачени датотеки:

 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,427
  13,537
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...