• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Qhost.mk - BLACK FRIDAY : 50% попуст на сите веб хостинг и ВПС планови

QhostMK

Верификувана компанија

qhostlogo.png

BLACK FRIDAY попусти со Qhost.mk

50% Попуст на сите веб хостинг пакети.
ИСКОРИСТИ КУПОН КОД : BFQHOSTIT

Веб Хостинг план Старт - BlackFriday цена 1200 ден.
Веб Хостинг план Персонален - BlackFriday цена 1600 ден.
Веб Хостинг план Бизнис - BlackFriday цена 2100 ден.
Веб Хостинг план Премиум - BlackFriday цена 3500 ден.


Купонот е валиден за нови нарачки на годишен план.
Промоцијата не е валидна за домени кои се веќе хостирани во нашиот систем.

50% Попуст на сите ВПС пакети (Linux & Windows)
ИСКОРИСТИ КУПОН КОД : BFQHOSTIT

Купонот важи за месечна, квартална, полугодишна, годишна наплата на ВПС услугата.
Промоцијата не е валидна за домени кои се веќе хостирани во нашиот систем.

Купонот е валиден до : 30.11.2021

Кликни за преглед на нашите веб хостинг планови.

Кликни за преглед на нашите Linux ВПС планови

Кликни за преглед на нашите Windows ВПС планови

=========================================================================================

BlackFriday попуст на дедициран сервер.

DELL 2x Xeon® E5645 / 32 RAM / 1 TB SAS
12/24 CPU Јадра
32 GB RAM ECC
1000 GB SAS
Нeограничен Трансфер
1 Дедицирана IP
2 Додатни IP
Гарантирано 99% Достапност
1 Гбпс Споделена линија
Активација за 24/48ч

Цена со попуст : 3410 ден месечно.

Кликни за преглед и нарачка

Сите останати опции и технички спецификации може да ги погледнете на нашата веб страна : QHost - Дедицирани Сервери Македонија

Сите сервери користат 1Gbps линија, врска со сите локални интернет провајдери во земјава ( Ping 1ms )
 

Nikola100

Домаќин
30 септември 2019
1,150
1,034
Скопје

Погледнете го атачментот 106686

BLACK FRIDAY попусти со Qhost.mk

50% Попуст на сите веб хостинг пакети.
ИСКОРИСТИ КУПОН КОД : BFQHOSTIT

Веб Хостинг план Старт - BlackFriday цена 1200 ден.
Веб Хостинг план Персонален - BlackFriday цена 1600 ден.
Веб Хостинг план Бизнис - BlackFriday цена 2100 ден.
Веб Хостинг план Премиум - BlackFriday цена 3500 ден.


Купонот е валиден за нови нарачки на годишен план.
Промоцијата не е валидна за домени кои се веќе хостирани во нашиот систем.

50% Попуст на сите ВПС пакети (Linux & Windows)
ИСКОРИСТИ КУПОН КОД : BFQHOSTIT

Купонот важи за месечна, квартална, полугодишна, годишна наплата на ВПС услугата.
Промоцијата не е валидна за домени кои се веќе хостирани во нашиот систем.

Купонот е валиден до : 30.11.2021

Кликни за преглед на нашите веб хостинг планови.

Кликни за преглед на нашите Linux ВПС планови

Кликни за преглед на нашите Windows ВПС планови

=========================================================================================

BlackFriday попуст на дедициран сервер.

DELL 2x Xeon® E5645 / 32 RAM / 1 TB SAS
12/24 CPU Јадра
32 GB RAM ECC
1000 GB SAS
Нeограничен Трансфер
1 Дедицирана IP
2 Додатни IP
Гарантирано 99% Достапност
1 Гбпс Споделена линија
Активација за 24/48ч

Цена со попуст : 3410 ден месечно.

Кликни за преглед и нарачка

Сите останати опции и технички спецификации може да ги погледнете на нашата веб страна : QHost - Дедицирани Сервери Македонија

Сите сервери користат 1Gbps линија, врска со сите локални интернет провајдери во земјава ( Ping 1ms )

Првпат сега овде дознавам за Qhost.mk и доста позитивно сум изненаден од понудата. Одличен сајт , одлични цени , врвна опрема - останува некој од форумов користел нивни услуги да пише кратко „ривју„.

Само напред дечки !
 

QhostMK

Верификувана компанија
Првпат сега овде дознавам за Qhost.mk и доста позитивно сум изненаден од понудата. Одличен сајт , одлични цени , врвна опрема - останува некој од форумов користел нивни услуги да пише кратко „ривју„.

Само напред дечки !

Благодариме за убавите зборови!


BlackFriday попустот трае до 30.11.2021.

Сите хостинг и ВПС планови се на 50% попуст.

Специјална промоција на дедициран сервер за само 3410 ден месечно.


Серверска локација во Македонија
Сите технички спецификации може да ги погледнете на нашата веб страна :
Веб Хостинг пакети : QHost - Веб Хостинг планови
Linux VPS пакети : QHost - Виртуелни Приватни Сервери (Linux)
Windows VPS пакети : QHost - Виртуелни приватни сервери (Windows)

Врска со сите локални интернет провајдери во земјава ( Ping 1ms )
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,174
Мислења
879,579
Членови
30,803
Најнов член
Ers111
На врв Дно