• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Купено Pywidevine

  • Ја почнал/а темата Avid
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,865
9,304
Скопје
Не го купувам веќе ова, гонете ми се, затворете ја темава.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,351
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно