Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pwnage :D

drownz

Master
8 март 2007
1.454
202
Куманово
iwmnetwork.com
de_dust20029.jpg
 

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Абе човек си слушнал ли за photoshop. Треба да ја намалиш сликата, бидејќи некои се ограничени со трансфер. Се излажав мислев дека е нешто интересно и ми лапна 400кб без врска. Истата слика може да ја направиш 50кб максимум.
 

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
Абе човек си слушнал ли за photoshop. Треба да ја намалиш сликата, бидејќи некои се ограничени со трансфер. Се излажав мислев дека е нешто интересно и ми лапна 400кб без врска. Истата слика може да ја направиш 50кб максимум.

hahahhha :LOL: :LOL:
 

reng

Intern
13 август 2007
683
19
@reng

Плачко...100% си од Скупје

Што да правам се секирам за оние 36 души што ја отвориле темава им лапна 15мб на сите вкупно и ќе лапа уште многу. Нема врска само сакав да ти кажам дека во Photoshop може да ја намалиш сликата и со ист квалитет да ја ставиш на форумов.

П.С. Од Скопје сум.
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
imam eden drugar koj sto e zabegan po kanter.zastoo ne se resite.ke mu kazam ako saka nekoj od vas da igra so nego,da vidime koj e podobar.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.100
Мислења
974.575
Членови
35.405
Најнов член
Bizra
На врв Дно